«

»

 

Allık

Makyajını tamamlamak için etkili son dokunuş taze ve canlı bir görüntü elde etmek ve hatlarını vurgulamak için bayanlar allıkları tercih edeler. Öncelikle makyajın olmazsa olmazı yüz allıkları çok önemlidir. Kişiliğinizi öne çıkarmak için ve yüzünüze canlı bir görüntü vermek için allık kullanmayı tercih etmelisiniz. Allıkların yeni modelleri çıkmış durumdadır. Öncelikle allık olarak ister far ister allık olarak kullanabileceğiniz yeni allık modelleri çıkmıştır. Yeni allık modellerini yüzünüzün istediğiniz noktasına uygulamanız yeterli olacaktır.

Rengarenk allıkların yeni modelleri ve yeni çıkan renk tonlarını siz belirleyin ve olmazsa olmaz olan allıkların yeni modelleri mevcuttur. İster top top olan allıkları tercih edin. İster iseniz de toz allıkları tercih edebilirsiniz. Krem tonlu allıkları da tercih edebilirsiniz. Allık kullanır iken dikkat etmeniz gereken kurallar ise allığı olduğundan fazla kullanmayın hafif hareketler ile allığı yüz bölgesinde elmacık kemiklere uygulayın rengi yüzünüz ile uyumlu olması için çok hafif hareketler ile allığı alın bölgesine ve çene alt bölgeye uygulamanız taktirde yüzünüz ile allığınız renk tonu olumlu olur ve pürüzsüz bir güzelliği yakalamış olursunuz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com