«

»

 

Arındırıcı Kese

Türk hamam geleneğinin bir vazgeçilmezi olan kese iyi bir terleme sonrası bedenin temizlenip arınmasıdır. Cildin ölü tabakasını temizleyerek toksit hücrelerden arındırarak üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlar. Kese, bedeni temizleyip güzelleştirmenin yanı sıra vücudu bütün olarak daha sağlıklı ve güzel yapmaktadır. Arındırıcı kese cilt güzelliği ve arındırıcı yapısı ile çok önemlidir. Arındırıcı keseler her daim cildin arınması için yapılmış özel kumaşlardan elde edilen kese her daim vücut güzelliğiniz için önemli bir nokta almaktadır.

blank

Keselerin özel yapısı sayesinde ölü hücreleri vücudunuzdan atacaksınız ve cildinizi tazeleyeceksiniz. Kesenin ardından arındırıcı vücut şampuanı ile birlikte banyonun tanıdı doyasıya çıkarabilirsiniz. 25 dakikanın ardından sağlıklı ve bilinçli yapılmış bir keseden sonra bedenin temizliği ve dinlendirilmesi için yapılan bedeni şımartan bir masaj sizlere çok iyi gelecektir. Arındırıcı keseden sonra vücudunuz ilk kesede rahatlamış hissi verecektir. Ve tüm vücutta oluşan kirleri ve istenmeyen ölü derileri vücudunuzdan atarak rahat bir keyif yapmanızı sağlayacaktır. Arındırıcı kese sayesinde gün boyu kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com