«

»

 

Avrupa networking iade

Avrupa Networking Ürünlerinin iadesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking ürün iade nasıl yapılır? Avrupa networking’den aldığınız her ürün üretici firmanın garantisi altındadır. Avrupa networkig ürünlerini iade etmeniz durumunda ürünlerin ambalajlarının açık olmadığına ve etiketlerin kopmadığına dikkat etmelisiniz. Aldığınız ürünün şeklini bozmadan açmadan ürünü kullanmadan ürüne herhangi bir zarar vermeden aldığınız ürünleri geri iade edebilirsiniz.

blank

Ürünü neden iade ettiğiniz konuda size yardımcı olacağınız öncelikle sevkiyat sırasında ürüne zarar geldiğini düşünür iseniz, ürünü kontrol edebilirsiniz ve gerçekten ürüne zarar gelmiş ise ürünü almayıp geri iade edebilirsiniz. Eğer ki ürünü hasarlı olduğunu bile bile kabul etmiş yani ürünü almış olursanız. Kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com