«

»

 

Avrupa Networking Kataloğuna Nasıl Sipariş Verebilirsiniz

Avrupa Networking’in resmi sitesinden üyelik girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz Aşağıdaki link’den Avrupa Networking resmi sitesine ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle iş derken kendi işinin patronu olmak herkesin hayalidir. Peki kendi işinizin patronu nasıl olabilirsiniz. Öncelikle Avrupa networking kataloğuna üye olun ve size verilen bilgileri doğru bir şekilde doğrulayın ve kısa süre içinde evinize katalog gelecektir. Bu kataloğu hemen inceleyin ve hemen kendi işinizin patronu olmak için elinizi biraz çabuk tutmalısınız çok sayıda bu işi yapan bay bayan insanlar vardır.

Öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı alınız kendi ihtiyaçlarınız size kataloğun yarı fiyatına gelecektir. Katalog tan kendi ürünlerinizi aldıktan sonra hemen çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza ve yakın komşularınıza eşinize dostunuza akrabalarınıza bu katalog tan ürün satarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

1

Peki sattığınız ürünlerin siparişini nasıl verebilirsiniz öncelikle hemen internetin başına geçin ve hemen internetten avrupa networking sitesine giren kendi temsilci kodunu girin ve sipariş vereceğiniz ürünün kodunu girerek sipariş verebilirsiniz de. Kampanyalardan yararlanmak için hemen 100 tl üzeri siparişlerde hafta kampanya olarak  tl lik bir ürünü  15 tl alabilirsiniz bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz üstelik kampanyalı ürünlerden 2 veya 3 adat alma hakkınız bulunuyor anlattığımız şekilde hemen siteye girip sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Peki bu işi yaparak ne kadar elde edebilirsiniz aslında bu işi toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünleri toplu bir şekilde alıp daha çok satış yapabilirsiniz. Üstelik bu ürün sayesinde hem kendinizi rahat hissedin hemde daha fazla kazanmanın keyfini çıkarın. Peki siparişleriniz ne zaman kargoya verilir siz siparişlerinizi hemen girdiğiniz taktirde hemen yarın kargoya verilir ve en geç 3.4 gün içerisinde elinize ulaşır 1 hafta kargo beklemeye son verebilirsiniz. Hem ürünlerinizi daha çabuk kontrol edebilirsiniz hemde kargoyu çok beklemeden hemen ürünlerinizi elinize ulaştırabilirsiniz. Verdiğiniz siparişleri telefonunuza gelen takip numaraları ile kontrol edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com