«

»

 

Avrupa Networking Kataloğundan Para Nasıl Kazanılır

Avrupa networking kataloğundan nasıl para kazanılır. Öncelikle bay ve bayan 18 yaşını doldurmuş herkes çalışan evde oturan herkes bu işi rahat bir şekilde yapabilir. Katalog tan nasıl para kazanabilirsiniz. İlk yapmanız gereken şey hemen avrupa networking sitesine girerek hemen üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için hemen üye ol kısmına tıklamanız yeterli olacaktır daha sonra size verilen üyelik formunu doğru bir şekilde doldurunuz ve bir kaç gün içinde evinize katalog gelecektir.

Size gelen kataloğu inceledikten sonra akılınıza takılan sorulardan bir tanesi ben bu katalog tan nasıl para kazanabilirim. Aslında çok kolay ve basit bir iş kendi kendinize çalışma imkanı sunan bu katalog tan ek para kazanabilirsiniz. Öncelikle kataloğun içerisinde bulunan herkesin ihtiyacı olan bir çok ürün vardır. Bu ürünleri satarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

1

Peki kataloğun içerisinde katalog ile birlikte size fiyat listesi gelecektir. Fiyat listesinden size kalan karları hesaplaya bilirsiniz ve size kalan karı anında öğrene bilirsiniz peki size özel kampanyalardan faydalanarak daha çok ek gelir elde edebilirsiniz. 100 tl siparişiniz de sadece size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin bir sütyen takımını 39/0 tl yerine sadece 10 liraya alırsınız ve bu indirimli ürünlerden 3 adet alma hakkınız vardır. İndirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmiş olursunuz ve daha çok karlı çıkabilirsiniz.

Üstelik her sipariş vermenizde daha çok indirimli ürünler alarak avantajı kazanmış olursunuz indirimli ürünler size daha çok ek gelir kazanmış olacaktır. Ek gelirden söz etmiş iken sadece katalog tan satış yaparak para kazanmıyorsunuz. Alt üye yaparak ta ek gelir kazanabilirsiniz. Peki alt üye nasıl yapabilirsiniz. Alt üye yapmak artık çok kolay ilk önce yapmanız gereken tek şey çevrenizdeki insanları yakınlarınızı alt üye yaparak daha çok ek gelir kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda size özel indirimlerden daha çok faydalanabilirsiniz. Ve size özel hediyelerden de yararlanabilirsiniz. Alt üyeleriniz ne kadar çok olursa o kadar çok kazancınız olur ve daha çok kazanmaya başlayabilirsiniz. Avrupa networking her zaman kazandırmaya devam ediyor.

Etiketler: ,

“Avrupa Networking Kataloğundan Para Nasıl Kazanılır” için 2 cevap

  1. blank Centos dedi ki:

    Hayır yok.

  2. blank Ceyda akbaş dedi ki:

    Her ay sipariş zorunluluğu var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com