«

»

 

Avrupa networking pasif üye

Avrupa Networking üyeliğiniz pasif’e düşmüş ise Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking pasif üye nasıl olur? Avrupa networking pasif üye hala üyeliği süren ve üyeliği bitmek üzere olupta hala son üyelik dönemlerini yaşayanlar pasif üyedir. Üyeliği bitecek olan kişiler temsilcisi tarafından üyeliğini tekrardan yenilemesi için uyarılır üye uyarıyı dikkate almaz ise üyeliğini son bulmuş olacaktır. Üye uyarımı dikkate aldığı taktirde ise yeniden üyeliğini yenilenecektir. Tüm üyelikler 1 yıl geçerli olmak üzere yapılır, 1 yıl boyunca üyeliğiniz sürekli devam eder ancak 1 yılın sonucunda üyeliğinizin pasif olması nedeni ile üyeliğiniz artık son durumlara gelecektir.

Eğer ki üyeliğiniz biter ise tekrardan avrupa networking sitesine girip üyeliğinizi tekrardan yenileye bilirsiniz. Yada bir üst temsilcinize ulaşarak üyeliğinizi yenileye bilirsiniz, Ayrıca tüm sorularınızı canlı olarak sormak ister iseniz sitedeki online hizmetinden tüm sorularınıza doğrudan yanıt bulabilirsiniz. Ve hala sitemize üye değil iseniz bu yıl üyeliğiniz de sürpriz hediyeler sizi bekliyor olacaktır. Üyelik için fazla beklemeden hemen sitemize üye olunuz ve kazanmaya kazandırmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman avrupa networking temsilcilerine anında ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ,

“Avrupa networking pasif üye” için bir cevap

  1. blank nehir dedi ki:

    aktifleşmek için ne yapalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com