«

»

 

Avrupa networking sipariş vermek istiyorum

Avrupa Networking’in resmi sitesinden üyelik girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz Aşağıdaki link’den Avrupa Networking resmi sitesine ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking ürünlerini nasıl sipariş verebilirsiniz öncelikle size verilen temsilci kodu ile sitemize giriş yaparak ürünlerin kodunu yazmalısınız. Daha ürünlerinizi inceleyin ve siparişlerinizi böylece verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleriniz elinize kısa zamanda ulaşacaktır.

Sipariş verdiğiniz günde yarın hemen kargoya verilir ve ürünler 2.veya 3 gün içerisinde elinize ulaşmış olacaktır. Kargo bedeli veriyor musunuz. Hayır kesinlikle 85 tl üzeri siparişleriniz de kargo bedeli ödemiyorsunuz ürünleriniz doğrudan kargo ile elinize ulaşıyor ve ürünlerin ücretini kargoya elden ödüyorsunuz.

Kargo ücreti öderken katalog fiyatından ödemiyorsunuz size geliş fiyatından ödeyerek işlemi tamamlıyorsunuz. Ve geri kalan ücretler sizin oluyor. Avrupa networking herkese kazandırmaya devam ediyor. Her sipariş vermenizde size özel indirimlerden faydalanarak daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Size özel kampanyalardan nasıl yararlanabilirsiniz. Öncelikle sütyen takımları 30 tl yerine sadece 10 tl olarak 3 adet alabilirsiniz. Ve katalog fiyatından satarak 20 tl ek gelir kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca her siparişiniz de size ayn katalog gibi görünmüş olsa bile içerisindeki ürünler farklı olarak size gelecektir. Her siparişiniz de kataloğun içerisinde yeni ürünler eklenerek sizin daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Peki sattığınız ürünlerden size ne kadar ek ücret kalabilir. Öncelikle katalog ile birlikte size fiyat listesi gelecektir bu fiyat listesine bakarak ne kadar ek gelir kazandığınızı anlaya bilirsiniz. Avrupa networking ürünleri son derecede kaliteli ve özel kumaşlardan yapılmıştır. Asla sizi rahatsız etmeyecektir.

Örneğin bir ürün sipariş verdiniz ve o ürün size olmadı etiketini ve ürüne hiç bir zarar vermediğiniz taktirde ürünü 3 gün içerisinde geri gönderme imkanı vardır. Ve gönderdiğiniz ürünün yerine yeni bir ürün talep edebilirsiniz yeni ürünü talep ederken siparişinizin içerisine eklerseniz toplu bir şekilde ürünler elinize ulaşmış olacaktır.

Ne kadar çok ürün satarsanız o kadar çok ek gelir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sattığınız ürünlerin fiyatına göre ek gelir kazanabilirsiniz. Örneğin 200 tllik bir gecelik takımı satarsanız size o kadar ek gelir kalmış olacaktır 200 tl satış üzerine size 100 tl ek gelir kalacaktır yani ne kadar satış yaparsanız o kadar çok kazanmış olacaksınız.

Etiketler: ,

“Avrupa networking sipariş vermek istiyorum” için 4 cevap

 1. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 2. blank pinar dedi ki:

  Siparis vermek istiyorum

 3. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarıvar irtibata gecerseniz size yardımcı olunacaktır.

 4. blank nuran Tokay dedi ki:

  Slm ben yeni kayıt oldum nasıl Sipariş verebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com