«

»

 

Avrupa networking sms iptali

Avrupa Networking’den Cep Telefonunuza Gelen sms İptali için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak İptal Ettirebilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking sms iptali ne anlama gelmektedir. İlk olarak avrupa betworking sms iptali üyeliğin bitmesi anlamını taşımaktadır. Avrupa networking sitemize üye iseniz ve sms iptalini gerçekleştirmek istiyor iseniz. İlk olarak avrupa networking üyeliğinin iptalini gerçekleştirmeden önce iyice düşünmelisiniz. Eğer ki gerçekten üyeliğinizin iptalini gerçekleştirmeye karar vermişseniz avrupa networking sms iptalini yada üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa networking üyelik iptalini gerçekleştirmek için sitemizde bulunan online sohbet sitesinden üyeliğinizin iptali için konuşabilirsiniz.

Ve üyeliğinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Yada müşteri temsilcisini arayarak üyeliğinize son verebilirsiniz. Normal olarak bu tür üyeliklerde üyelikler 1 sene olmak üzere devam etmektedir. 1 seneyi doldurmak olan üyeler artık pasif üye olmaktadır. Pasif üye nedir? Pasif üye üyeliğini bitmek üzere olan ve hala üyeliği bitmemiş olan kişilere denir. Pasif üyeliğe girmeniz sonucunda müşteri temsilciniz tarafından ya sms gelerek bilgi verirler. Yada size mesaj gönderirler müşteri temsilciniz sizi telefon ile arayarak ta üyeliğinizin bitmek üzere olduğunu size bilgi olarak vermektedir. Eğer ki bunların hiç birini dikkate almaz iseniz üyeliğiniz son bulacaktır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.