«

»

 

Avrupa networking üyelik iptali nasıl yapılır

Avrupa Networking Üyelik İptali Hakında Bilgi almak için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking üyelik iptalini nasıl gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa networking üye iptalini gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey ise üyeliğinizin iptali için avrupa networking temsilcisine ulaşarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğiniz ne kadar süre içinde olduğunu avrupa networking temsilcisine belirtir, iseniz üyeliğinizi çok kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Avrupa networking sitesinin üzerinden online danışman ile yazışabilirsiniz. Ve üyelik iptalini için gerekli bilgileri alabilirsiniz. Üyelik sözleşmesini okumuş olduğunuz andan itibaren üyelik sözleşmesinde ilk başlarda olan kendi bilgileriniz ile üye olmuş iseniz üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Üyeliğiniz üzerinden 1 yıl geçmiş ise üyelikler 1 yıl boyunca devam etmektedir. 1 Yıl boyunca üyeliğiniz, devam ederken 1 yılın sonucunda size bilgilendirme mesajları gelecektir. Eğer ki mesajları dikkate almaz iseniz üyeliğiniz kendiliğinden son bulacaktır. Ve üyeliğinizi tekrar sürdürmek ister iseniz tekrardan avrupa networking sitesine ücretsiz üyelik kaydı oluşturmalısınız. Bir başkasının adını üyelik açmış iseniz üyelik iptalini siz gerçekleştiremezsiniz. Ancak üyelik kimin adına açılmış ise üyeliği o kişinin sonlandırması gerekmektedir.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.