«

»

 

Avrupa networking üyelik iptali

Avrupa Networking Üyelik İptali Hakında Bilgi almak için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

 

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking üyelik iptali nasıl olmalıdır? üyeliğinizin sona ermesini istiyor iseniz üyeliğinizin nasıl iptal etmek istediğinizi anlatmış olacağız. Öncelikle üye olduğunuz yerden oline destek hattı mevcuttur oline destek hattından üyeliğiniz ile ilgili bilgiler alarak üyeliğinizin iptal olması için destek hattından iletişime geçerek üyeliğinizin iptalini gerçekleştire bilirsiniz. Üyeliğinizin iptali için birde avrupa networking telefon numaralarından yetkili bir kişiye ulaşarak da üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz, üyeliğinizin iptali için kendi bilgilerinizin olduğu zorunludur başka bir üyelikteki kişinin bilgileri ile üyeliğinizi iptal edemezsiniz.

Kendi bilgileriniz olması durumunda size verilen üyelik doğrulamasından geçtiğiniz taktirde kendi üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizin sürdüğü durumda üyelik bilgilerinizi ikinci veya üçüncü kişiyle yada kişiler ile paylaşmayınız böle bir konu söz konusu olduğu taktirde oluşabilecek herhangi bir sorundan, avrupa networking sorumlu değildir. Avrupa networking kötü amaçlı kullanımları tesbit ettiği durumda kişinin üyelik kaydını kişiye haber vermeden kesme veya silme yada engelleme durumuna ve hakkına sahiptir. Avrupa networking ile üyelik iptalini gerçekleştirmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler: ,

“Avrupa networking üyelik iptali” için 2 cevap

  1. Zeynep dedi ki:

    Temsilci mi nasıl öğrenebilirm

  2. Fadime dedi ki:

    Yorumunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com
Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.