«

»

 

Avrupa networking üyelik şartları

Avrupa Neyworking Üyelik şartlarını üyelik formunun alt kısmında bulunan üyelik sözleşmesi kısmını tıklayarak acılan sayfadan inceleyebilirsiniz ayrıca Avrupa Networking işi hakkında bilgi için aşağıdaki link’den detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/networking.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa networking üyelik şartları nelerdir? İlk olarak avrupa networking üye olur iken üyelik şartlarını biz size belirleyelim ilk olarak avrupa networking üye olur iken olarak 80 TL’nin altında sipariş veremiyorsunuz. Üyelik şartları olarak ilk olarak başında siparişleriniz 80 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Üye olur iken kesinlikle kendi bilgilerinizi girmelisiniz. Kendi bilgilerinizi doğru girmeniz de üyelik şartlarından biridir, bir başka üyelik şartları ise 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

18 Yaşından büyük iseniz avrupa networking üye olabilirsiniz. Üyelik şartı olarak bilgilerinizi ve temsilci şifrelerinizi 3. kişiler ile paylaşmayın. Bu yıl avrupa networking üye olanlar daha şanslı görünüyor, bu yıl üye olanlar bu yıl sürpriz hediyeler ile karşılaşacaktır. Avrupa networking hala üye değil iseniz fazla zaman kaybetmeden hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Avrupa networking ürünlerinin satışını yapıp ek gelir kazanabilirsiniz. Avrupa networking her daim müşterilerine çok avantajlı fırsatlar sunuluyor, çok kaliteli kumaşlardan yapılan ürünlerini çok uygun bir fiyata satarak hem bizlere ek gelir kazandırmış oluyor hemde kendileri memnun kalıyor.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.