«

»

 

Ayak Maskesi

Ayaklarımız bizler için çok önemlidir. Çünkü ayaklarımız bizim gün boyu bütün yükümüzü üzerinde taşır bu yüzden ayaklarımıza çok iyi bakmalıyız evde kolay ayak maskesi yapabilirsiniz. Ayaklarınızı derinlenmesine dinlendirmek için öncelikle yorgun düşmüş ayaklarınızı bir kabın içerisinde fazla sıcak olmayacak şekilde ılık suyun içine ayaklarını katın. 10. 15 Dakika ayaklarınızı suyun içerisinde bırakın ve bir havlu yardımı ile ayaklarını kurulayın ardından ayaklarınıza zeytin yağı ile masaj yapın ve ayaklarınızı uzatın bir süre uzanık halde ayaklarınızı dinlendirir iseniz ayaklarınızın yorgunluğu gitmiş olacaktır.

blank

Ve ayaklarınız zeytin yağının faydası ile daha yumuşak bir hale gelecektir. Ayak bakım maskesi nasıl yapılmalıdır. 1 çay kaşığı melisa çayı 5 adet defne yaprağı 1 çay kaşığı lavanta yağı 2 litre kaynar su . Tüm karışımları kaynar suyun içerisine atın ve 10 dakika bekletin. Kaynar su elle ellene bilecek hale geldiğinde ise ayaklarını suyun içerisine sokun ve ayaklarınızı suyun içerisinde dinlendirin. Dinlenen ayağınızı sudan çıkartın ve kurulayın evde kullandığınız nemlendirici kremi ayaklarınıza sürerek ayaklarınıza masaj yapın ve ayaklarınızın yumuşamasını sağlayın.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com