«

»

 

Aydınlatıcılar

Göz altı kapatıcı ve aydınlatıcılar makyajın pürüzsüz ve canlı görünmesinde önemli bir rol oynar. Makyajını zın ışık yansımasına yardımcı olarak yüz hatların belirginleştirir. Bir çok bayan aydınlatıcı kullanmaktadır. Bayanların olmazsa olmazı makyaj ürünlerinden biri ise aydınlatıcıdır. Aydınlatıcılar makyaj da büyük bir önem taşımaktadır. Makyaj yapmayı seven bayanların makyaj malzemeleri arasında en fazla 3 veya 4 adet olmak üzeri ünlü markalara ait aydınlatıcılar bulunmaktadır.

blank

Aydınlatıcılar birden fazla özellik taşımaktadır. İşte kapatıcıların ve aydınlatıcı ürünlerin  özellikleri, Küçük ışıltılar içeren ürün cilde parlak ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Ürünün pigmentasyonu oldukça yüksek bu yüzden az miktarda kullanmaya dikkat etmelisiniz. Yumuşacık, kadifemsi bir yapıya sahip. Kolayca dağılıyor ve doğru şekilde uygulandığında çok doğal bir görüntü oluşturuyor ve göz çevrenizi aydınlatmaya gayet başarılı bir sonuç elde edebiliyor. Ancak kaliteli ve ünlü markalara ait olan aydınlatıcıları tercih etmelisiniz. Bilmediğiniz markalara ait olan aydınlatıcıları alır iseniz hayal kırıklığına uğramış olacaksınız. Ve kötü sonuçlar elde edeceksiniz. Doğru bildiğiniz aydınlatıcıları aldığınız taktirde artık hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com