«

»

 

Bayan Büstiyer

Bayan büstiyer modelleri iç giyim ürünleri içerisinde özel günler ve geceler için ençok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bayan büstiyer modellerindeki çeşitlilik ve renk alternatifi de oldukça fazladır. Büstiyer modelelri içinde ençok tercih edilen renk siyah olmasına rağmen gelinlik altına tasarlanmış olan özel bistüyer modellerinde ise tabiki ençok beyaz renk tercih edilmektedir.

Büstiyerlerde En Çok Hangi Renk Tercih Edilmektedir?

Bayan büstiyer modelleri tek basina kullanılacağı gibi bazen de jartiyer yani çorap bağı ile birleştirilerek jartiyer takım olarak da satışa sunulmaktadır. Jartiyer takımlarda çoraba eşlik eden en önemli ürün büstiyerdir. Ve bu takımlarda renk seçenekleri de oldukça fazladır. Ama yine ençok tercih edilen rengin siyah olduğunu söyleyebiliriz. Hangi renk büstiyer kullanılırsa kullanılsın bu iç giyim ürünü oldukça şık ve fantazi bir ürün olarak oldukça fazla ilgi görmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com