«

»

 

Bayan Külot

Bayan külot modelleri kumaş olarak da birbirinden farklı tarzda kumaşlardan üretilebilmektedir. En sağlıklı ve de ençok tercih edileni kuşkusuz pamuklu külot çeşididir. Hem hijyenik hem de günlük hayttaki rahat kullanımı ile bayanlar tarafından da pamuklu iç giyim ürünleri sıkça tercih edilmektedir. Ama tabi bununyanısıra saten, jarse, dantel ve daha bir çok farklı fantezi kumaştan üretilen faztezi külot çeşitleri de bulunmakta ve bu modellerde bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

İç Giyimin Vazgeçilmez Parçası Bayan Külot Modelleri

Bayan iç giyim ürünleri içerisinde hem renk hem de model olarak en çok çeşitliliğe sahip olan ürün kuşkusuz bayan külot modelleridir. Külot modelleri de günlük kullanım, bakser külot, fantazi külot, hamile külotları ve daha bir çok farklı kategoride üretilmektedir.

Etiketler: , ,

“Bayan Külot” için bir cevap

  1. blank semra yılmaz dedi ki:

    evde kurdan kibrit vesaire paketleme isleri yapmak istiyorum izmir karabaglar yesilyurta ikamet ediyorum cevab bekliyorum saygilar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com