«

»

 

Cımbız

Cımbız her baynın olmazsa olmazları arasındadır. Her kadın mutlaka çantasında cınbız taşımaktadır. Bazı cımbızların özelliği çok işe yaramaktadır. Bazı cımbızlar ise normal olarak kullanıma sunulmaktadır. Cımbızların özelliği ise kaş ve bıyık alımında boyun altındaki bazı siyah ince kılların alımında kullanıma çok uygundur. Cımbız Kaş bölgelerinde çıkan kıl köklerini şekillendirmek için kullanılır. Yani kaşlarımıza şekil vermek için kullanımı gayet iyi olan cımbızlar vardır.

blank

Cımbızların çeşitli olarak seçenekleri mevcuttur. Her ne kadar cımbız deyip geçseniz bile cımbızların büyük bir özelliği vardır. Bunun için cımbızlar ayrı ayrı çeşit çeşit üretilmiştir. Cımbızların uçları kalın olanıda vardır. İnce bölümü olanıda vardır. Pratiklik isteyenler için cımbızların çift yönüde vardır. Kalın uçlu olan cımbızlar kalın kılları alabilme açısından çok iyidir. İnce uçlu olan cımbızlar ise küçük kılları alabilme açısından çok iyidir. Bazı kıl kökleri çok kısa olur ve almakta zorlanırız bunun için özel olarak yapılmış cımbız uçlarının ince olmasına özen göstermelisiniz. Cımbız satın alırken mutlaka cımbızlarınızı kaliteli ve güvendiğiniz yerlerden satın almalısınız.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com