«

»

 

Çok Amaçlı Nemlendiriciler

Yüz ve vücut için temel vitaminler ve nemlendiriciler ile geliştirilmiş çok amaçlı krem. Cildinizi besler, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Çok amaçlı nemlendiriciler cildi korur ve güneş ışınlarından cilde yarar sağlar. Gübnümüzde bir çok çok amaçlı nemlendiriciler vardır. Yaz ayların gelmesi ile birlikte artık vücudumuz ve cildimiz daha çok neme ihtiyaç duymaktadır. Günümüzde satılan bir çok çok amaçlı nemlendiriciler vardır. Cildinizin yapısını biliyor iseniz, çok amaçlı nemlendiricilerden faydanabilirsiniz.

Güneş ışınları cilde çok zarar vermektedir. Çok amaçlı nemlendirici kremlerin içeriğinde ise bulunan güneş ışınlarından korucu cildinize çok iyi gelecektir. Aynı zamanda cildinizi ve vücudunuzu diğer zararlı olan herşeye dair koruyacaktır. Çok amaçlı nemlendirici kremleri kullanır iken çok dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle bunlardan biri ise cildinizi iyi tanımanızdır. Çok yağlı bir cilde sahip iseniz yağ yapısı çok olan nemlendiricilerden uzak durmalısınız. Kuru bir cilde sahip iseniz kuru cildiniz için yağ yapısı fazla olan çok amaçlı nemlendiricileri tercih etmelisiniz. Normal bir cilde sahip olanlar normal ciltler için nemlendirici kullanmalıdır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com