«

»

 

Deodorant

Deodorant çeşitleri ile canlılığı ve tazeliğin tadını doyasıya hissedin. En popüler markaların kadın ve erkek deodorant çeşitleri arasından en güzel deodorant çeşitlerini bulmalısınız özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan deodorant’lar herkes için büyük önem taşımaktadır. Deodorant seçimini yapmadan önce en kalitelere ait olan deodorant’ları tercih etmelisiniz. Genel olarak deodorant’lar 24 saat ve 48 saat aralıklı koruma sağlamaktadır. Deodorant vücudun Koltuk altı, Ayak ve diğer bölgelerinde terlemenin bakteriyel arzından kaynaklanan vücut Kokusunu önlemek için vücuda uygulanan bir maddedir.

blank

Deodorantların, Ter önleyicilerin bir alt grubu, ter bezlerini etkileyerek kokuyu etkiler ve terlemeyi önlemektedir. Deodorant’ların birde terletmeyen ve teri önleyen ter bezleri mevcuttur. İstediğini gömlek yada tşörtlerinizin içerisine hiç zorlanmadan takabilirsiniz. Ter bezleri sizin terinizi emerek sizi hiç bir şekilde rahatsız etmez. Ter önleyiciler tıpkı olarak koltuk altlarına uygulanırken deodorantlar vücut spreyleri şeklinde ayaklarda ve diğer alanlarda da kullanılabilir. Deodorant’ların sprey şeklinde olanları da vardır. Sprey olan deodorant’ları daha kolay bir şekilde üzerine sıkarak hemen istediğiniz rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com