«

»

 

Dudak Parlatıcı

Dudak parlatıcıları bayanlar tarafından aşırı derece kullanılmaktadır. Dudak parlatıcılar genel olarak dudaklara hem ışıltı hemde hafif tonlarda renk vermektedir. Dudak parlatıcı kullanan bayanlar ruj kullanmayı sevmediği taktirde dikkatini dudak parlatıcılarına çevirirler. Öncelikle bayanların tercih, olan  dudak parlatıcılar genel olarak her çeşidi bulunmaktadır. Ruj ile birlikte kullanabileceğiniz. Dudak parlatıcılar mevcuttur. Sadeliği seven bayanlar için dudaklarını dudak parlatıcı ile sadece ışıltı katabilirler.

blank

Meyveli dudak parlatıcılar da günümüzde çok tercih edilmektedir. Meyveli dudak parlatıcıların içerisinde hiç bir kimya maddesi bulunmamaktadır. Yenile bilir yapıcı sayesinde dudaklarınıza hem ışıltı katacak hemde dudaklarınızı ön planda tutacak ve dudaklarınıza meyve tadı katacaktır. Her çeşit renk renk istediğiniz tonlarda dudak parlatıcılarını tercih edebilirsiniz. Diler iseniz rujun üzerine sade dudak parlatıcı sürerek tüm yoğunluğu dudaklarınıza vereceksiniz. Gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz. Dudak parlatıcılar her daim yanınızda kurtarıcınız olacaktır. Çatlamış ve kurumuş dudaklarınızı onarmak için dudak koruyucu dudak parlatıcılar mevcuttur. Sizde her iki taraftan yararlanmak istiyor iseniz bakım ile birlikte dudak parlatıcılarını tercih edebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com