«

»

 

El Kremi

Bir çok kişi el kremi kullanmayı çokta sevmez. Bazı el kremleri normal olarak ellerimizde yağ hissi bırakıyor bu sonuçta hiç hoş gibi görünmüyor. Bu yüzxen yağ yapısı az olan el kremlerini kullanmayı tercih etmelisiniz. El kremi kullanır iken  dikkat etmeniz gereken hususlar bulumaktadır. Ellerimiz her daim neme ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden el kremlerinin önemi çok büyüktür. El kremlerini alırken kaliteli ve markalı olmasına dikkat etmelisiniz. El kremi kullanımı, el bakımını ve güzelliğini sağlamak için en önemli faktördür.

Erkeklerin kadınlarda en çok aradığı şeyin el bakımı olduğunu belirttikten sonra el bakımının için tırnak bakımının da dahil olduğunu belirtelim. Kurumuş, nemsiz ve sönük bir renge sahip olan eller hiçbir erkeğin hoşuna gitmezken nemli, yumuşacık ve capcanlı bir tondaki elleriniz onun tenine değdiğinde büyük bir şehvet kazandırabilir. El kremleri ellerinizi yumuşacık yapar ve gün boyu ellerinizin nem ihtiyacını karşılar ellerinizde hafif bir hoş koku bırakır. Sade el kremlerini vücudunuza sürer iseniz istediğiniz sonuçları almayabilirsiniz. Bunun için sadece el kremlerini ellerinize kullanın.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com