«

»

 

Erkek Roll-On

Bir çok bakımlı erkeklerin tercihi erkek roll-onlardan geçmektedir. Çalışan erkekler için adeta çok önemli olan erkek roll-onlarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bazı bakımlı erkekler sprey yerine roll-on kullanmayı tercih edeler. Çünkü roll-onların kullanımı daha basit ve uygulanması daha güzeldir. Gün boyu yaz aylarından terlemeyi ne yapsak önleyemeyiz bu yüzden roll-onlar tamda bizlerin hayatını kolaya çekiyor. Yaz aylarında insan durduğu yerde aşırı derece terleyebiliyor.

blank

Ter vücudumuzdan çıkınca ister istemez kötü kokular meydana getirebiliyor. Bu kötü kokular ayaz aylarında daha kötü kokmamızı sağlıyor kötü kokulardan kurtulmak için yapmamız gereken en önemli noktalardan biri olan doğru roll-on kullanımıdır. Ter kokuları ile savaşmada ilk kural, temizliktir. roll-on kullanımının en önemli noktası da roll-onların temiz ve kuru koltuk altına uygulanıyor olmasıdır. Böylelikle reoll-onlardan en iyi ve etkili sonucu alabilirsiniz. Ter kokan bir koltuk altına tekrar roll-on kullanmak oluşmuş ter kokusu ile deodorantın parfümünün karışımından oluşan ağır ve kötü bir kokuya neden olur. Bu yüzden mutlaka koltuk altı temiz olmalıdır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com