«

»

 

Eyeliner Fırçası

Eyeliner bir çok bakımlı bayanın vazgeçilmez ürünüdür. Ancak eyelinerlerin sürülmesi adeta çok zordur. Kendiğinden fırçalı olan eyelinerlerin kullanıma çok zordur. Bu yüzden kolaylık amacı ile çıkarılan makyaj ürünlerinin olmazda olmazı eyeliner fırçaları vardır. Kalıcı ve düzgün bir eyeliner uygulamak istiyor iseniz. Mutlaka eyeliner fırçalarını tercih etmeniz gerekmektedir. Jel eyelinerler akma ve bulaşma yapmaz Kullanımı daha kolaydır. Jel eyeliner ile kuyruk yapımı daha basittir.

blank

Ayrıca kalın eyelineri de daha rahat yapabilirsiniz. Bu eyelineri özel ucu olan eyeliner fırçası ile kullanmalısınız. Jel eyeliner fırçası işinize daha çok yarayacaktır. Kolay uygulana bilme özelliği sayesinde kusursuz bir eyeliner fırçası ile kendinize eyeliner çekebilirsiniz. Likit eyeliner kullanımı biraz daha zordur. Bu eyelinerin içinde ince bir fırça vardır vardır ve bu fırça yardımı ile sürülür. Kalem uçlu olanları fırçalılara göre daha kolay kullanılır. Likit eyelinerleri sadece üst göz kapağında kullanın, asla alt göz kapağınızı denemeyin kötü bir görüntü ortaya çıkmasın isterseniz mutlaka eyelineri kendinizde uygular iken eyeliner fırçalarını yanınızda bulundurun.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com