«

»

 

Eyeliner

Son günlerde iyi bir göz makyajının vazgeçilmezi eyeliner, artık hayatımızda oldukça önemli bir rolalmıştır. Her kadın makyaj yapmaya başladığı andan itibaren o kritik anı düşünüp endişeleniyor. Çünkü bazı eyeliner’lerin göz kapaklarına çekilmezi zor bu durumda yapacağımız tek şey ise göz makyajını tamamlamak için kalın uçlu eyeliner’leri terci edin Kalın uçlu eyeliner’lerin kullanılmazı çok basittir. Aynı zamanda eyeliner’lerin kalem tarzı da çıkmış durumda en iyi eyelineri çekebilmek için kalem tarzı olanları da seçebilirsiniz.

blank

Kalemler, bulaşıp dağılmadığı için, uygulaması oldukça kolaydır fakat likit ve jel eyelinerlara kadar yoğun ve pürüzsüz görünmez. Gün içinde dağılıp, yok olması kalitesine bağlıdır. Jel likitleri uyguladığınız taktirde jel likit ler her daim güzel ve doğal görünmektedir. Likit eyelinerlar; oldukça belirgin ve keskin bir görünüm yaratır. Genelde kapağı fırçalı küçük bir tüpte karşımıza çıkar. Ayrıca fırça uçlu kalem şeklinde de olabilir. Uygulandıktan sonra kuruması vakit alabilir. Vaktiniz var ise hiç kalemlere gerek duymayın ve hemen jel olanları tercih edin.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com