«

»

 

Far

Göz makyajını tamamıyla tamamlayan göz farları günümüzde çok tercih edilmektedir. Bayanların vazgeçilmezi göz makyajı farı ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak göz makyajı far ile gözlerinizi belirginleştirmek için göz farını çok doğru bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Buğulu bir göz farı ile gözlerinizi ön plana çıkarmak ister iseniz, yapmanız gereken tek şey göz farını hafif hafif hareketler ile gözlerine göz farını uygulamaktır. Gözlerinize hafif hareketler ile göz farını uygular iseniz.

Daha sonra fırça yardımı işle göz farını göz kapaklarınıza yaygınlaştırın ve böylece buğulu gözlere sahip olabilirsiniz. Gündüz makyajı için göz farı kullanacaksanız. Normal olarak kalem gibi fırça yardımı ile göz farını gözlerine çekebilirsiniz. Bu hareket gözlerinizi daha çok gündüz vakti olarak ön plana çıkaracaktır. Gece göz makyajı farı ile gözlerinizi ortaya çıkarmak ster iseniz göz makyajı farını dilediğiniz rengi göz kapaklarınızın üzerine bol bir şekilde uygulayın daha sonra yine fırça yardımı ile farı dağıtın daha sonra göz farını gözünüzün alt kirpik tarafına uygulayın ve böylece makyajınızı göz farı ile tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com