«

»

 

Fondöten Fırçası

Her bayanın mutlaka kullandığı fondöten fırçası vardır. Yalnız fondöten fırçalarının doğru kullanılması gerekmektedir. Doğru fondöten fırçasını kullanmak şarttır. Her önümüze gelen fırçayı kullanmamız hiç doğru değildir. Herkesin doğru bildiği doğrular aslında yanlıştır. Örnek olarak yüzünüze fondöten sürmeden önce yüzünüze ilk olarak nemlendirici krem sürmelisiniz. Daha sonra makyaj bazı çok önemlidir. Yüzünüze uygun ve kaliteli bir fırça yardımı ile yüzünüze makyaj bazı uygulamalısınız. Daha sonra fondöten fırçası yardımı ile yüzünüze fondöten uygulayın. Fondöten kullanırken fırçanızın fondötene ve yüzünüze uygun olmasına önem gösterin.

blank

Cildiniz nemlendiriciyi iyice emdikten sonra; eğer ki nemlendiriciniz, fondöteniniz, bazınız veya pudranız da SPF yani güneş koruması yoksa nemlendirici üzerine güneş koruması sürmeniz sizi dış etkenlerden ve güneşten koruyacaktır. Eğer cildinizi sabah nem vermiş iseniz ve makyajınızı daha ileri ki saatlerde yapacaksınız. Ayrıca güneş ışınlarından koruyucu fondöten kullanmanızı tercih ediyoruz. Öncelikle fondöten fırçasının çok büyük olmamasına özen gösterin büyük başlı fondöten fırçaları yüzünüzde fondöteni eşit olarak dağıtmaz. Çok küçükte fondöten fırçalarını tercih etmemelisiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com