«

»

 

Fondöten

Fondöten bayanların vazgeçilmezi fondöten her daim makyaj için çok önemli bir görevi üzerinde taşımaktadır. Öncelikle bayanlar neden fondöten kullanılmaktadır. Fondöten kullanan bayanların çoğu fondöteni cildinde eşitlemek için kullanırlar. Fondöten genel olarak cilt de oluşan sorunları tamamen kapatmak için kullanılmaktadır. Ve cildin üzerine fondöten sürüldüğü taktirde, cilt daha güzel ve kusursuz bir görünüme sahip olacaktır. Fondötenin üzerine ister pudra kullanın ister iseniz tek fondöten ile cildinizi makyaja hazırlaya bilirsiniz.

blank

Fondötenin üzerine istediğiniz makyajı yapabilirsiniz. Fondöten makyaj için ve cilt de ki kusurları kapatmak için çok önemlidir. Fondöten seçmek yeterince zorken bir de kuru bir cildiniz varsa işiniz iyice zordur. Bırakın cildinizi kapatmayı, kuru ciltlere uygun olmayan fondöten cildinizi daha da kuru ve pul pul gösterir. Sizi uzun zahmetlerden kurtarmak için kuru ciltlere uygun fondöteni doğru kullanmak gerekmektedir. Öncelikle çok kuru bir cildiniz var ise kuru olan fondötenleri kullanmaktan kaçının. Daha çok yağlı yapısı olan fondötenleri tercih etmelisiniz. Normal cildiniz var ise normal cildiniz için size uygun olan fondöteni seçmelisiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com