«

»

 

Gece Kremi

Gece kremlerinin gündüz kremlerinden daha çok etkisi vardır. Gündüz makyaj kullanmamızdan dolayı makyaj ile beraber kullanılmadığı için gece kullanılması daha iyi olduğu için ve gündüz kremlerinden daha çok gece kremlerinin etkisi olduğu için gece kremi gece uygulanmaktadır. Gece kreminin cilde olan fayları çoktur. Gece kremi gece boyunca sürüldüğü andan itibaren cildi toparlar ve cildin derin bir nefes almasını sağlar cilteki oluşan ve oluşacak olan tüm sivilceleri bir anda etki ederek sivilce oluşumunu engeller.

blank

Ciltte yaşlılık belirtisini tesbit ederek cildin yaşlanmamasını sağlar. Yatmadan önce sürülen gece kreminin amacı uyku sırasında cildi beslemesi ve nemlendirmesidir. Sivilcelerin daha çok görüldüğü ergenlik döneminde ise sivilce oluşumunu azaltan gece kremleri kullanılabilir. Gündüz kullanılan kremlerden farkı daha çok nemlendirici özelliği bulunması ve daha yoğun bir krem olmasıdır. Bu kremler terlemenin fazla olduğu ve makyaj ürünlerinin kullanıldığı gündüz saatlerinde kullanıma uygun olmadığından geceleri kullanılmaktadır. Gece kremleri gece kullanılmalıdırç Gce kremlerini gece yapmadan önce cildinize uygulayın ve bu şekikilde uykuya dalın gece kremleri cildinizi onarır ve sağlıklı bir cilt sizlere sunar.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com