«

»

 

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi bakımı oldukça önemli ve hassas olan bir bölgedir. Göz çevresi bakımı aslında bir kaç yöntem ile yapılabilmektedir. 25 yaş üstü olan bayanlarda genellikle göz çevresi bakımı daha yoğun olması gerekmektedir. Göz çevresi bakımı yapmak için göz çevrenizde sorun olması gerekmiyor. Normal olarak da göz çevresine bakım yapabilirsiniz. Genellikle göz çevrelerimiz cildimizde oluşan en hassas bölgelerden biri olduğu için göz çevresi bakımına biraz daha özen göstermeliyiz.

blank

Uyku nedeni ile göz çevremiz şişebilir ve kuruyabilir. Özellikle göz çevrelerinde morluklar ve kararmalar ortaya çıkar. Bunun sebebi ise göz çevresinin bakımı ihmal edilmesidir. Göz çevresi için normal olarak göz çevresi bakı kremleri bulunmaktadır. Göz çevresi bakım kremlerini gündüz veya gece göz çevrenize sürer iseniz göz çevreniz için gereken bakımı yapmış olursunuz. Kolay kolay göz çevresi bakımını yaptığınız sürece gözlerinizin çevresinde sıkıntı oluşmaz. Göz çevresi bakımı için kayısı çekirdeği yağı çok iyidir. Kayısı çekirdeği yağı ile göz çevrenize bakım yapabilirsiniz. Göz çevresini temizlemek için hassas temizleyicileri tercih etmelisiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com