«

»

 

Göz Çevresi Kremi

Bir çok bayanların sorunu göz çevresi olarak bilinmektedir. Göz çevresinde herhangi bir sorun bulunmayan çok az kişi vardır. Normal olarak herkesin göz çevresinde ya yaşlılık belirtisi görükmektedir. Yada koyu renk halkalar görünebilmetedir. Yaşlılıl belirtisi gösteren göz çevresinde mutlaka göz çevresi için yaşlılık karışıtı krem kullanmalıyız. Önlemini ne kadar erken alır iseniz o kadar çok etki edecektir. Ancak yaşlılık beliirtisi için göz çevresi kremlerini kullanır iken gündüz ve gece olanıda aynı markalara ait olanı kullanmayı tercih etmelisiniz.

blank

Göz çevrenizde çok koyu halkalar var ise göz çevrenizde bulunan halkaları yok etmek için yine göz çevresi için koyu halkalar kremini kullanmayı seçmelisiniz. Göz çevremiz çok narin olduğu için kremleri göz çevremize uygular ikem çok dikkatli bir şekilde uygulamamız gerekmektedir. Göz çevresi kremi uygular iken çok dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bunlardan biri ise göz çevresi kremi doğru uygulamak gerekmektedir. Üst ve alt kirpiklere kremler yakın olmamalıdır. Kaş üzerinde biraz krem uygulanmalıdır. Alt kısım olarak kremler kirpikle gelmemesi için aşağıya uygulanmalıdır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com