«

»

 

Göz Farı Fırçası

Sıklıkla bayanların tercih ettiği göz farı fırçası her daim makyaj aksesuarları arasında yerini almaktadır. Göz farı fırçalarının makyaj yapar iken büyük bir önemi vardır. Örnek olarak göz farı fırçalarının her çeşidi üretime çıkmıştır. Üretilen göz farı fırçalarının her birinin göz farı fırçasının birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Göz farları günümüzde değişik ve farklı olarak üretilmiştir. Örnek olarak toz göz farları için toz göz farı fırçası kullanmalısınız. Eğer ki göz farınız jel yapılı ise göz farı jel yapılı göz farı fırçasını tercih etmelisiniz.

blank

Kısa uçlu göz farı fırçaları Gölgelendirme için kullanılır. Göz kapağındaki farı dağıtmak için tercih edilir. Sivri yapılı yarım ay şeklindeki göz fırçaları ise göz kalemini hafifçe dağıtmak için kullanılır. Her bir fırçanın farklı bir önemi vardır. Taraklı göz fırçaları da  göze far sürülen alanlardaki hataları düzeltmek için gölgelendirmeye yardımcıdır. . Kaş ve fırçası dır. Kuru veya likit göz farlarını sürmek için kullanılır. Ve yapısı oldukça güzeldir. Güvendiğiniz markalara ait olan göz farı fırçalarını almayı tercih etmelisiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com