«

»

 

Göz Kalemi

Göz kalemleri her bayanın vazgeçilmez bir aksesuarı olmuş duruma gelmiştir. Makyaj denince akıllara gelen ilk şey ise makyaj malzemelerinin içerisinde olmazsa olmaz büyüleyici bakışların sahibi göz kalemi makyajda yerini çok önemli noktalara taşımaktadır. Büyüleyici gözlerin sırrı göz kaleminde. Göz makyajının en etkili malzemelerinden biri olan göz kalemi ile parlak ve keskin bakışlara merhaba de Onlarca renk seçeneğiyle istediğin etkileyici bakışlar için en doğru göz kalemini seçmelisin en doğru göz kalemini seçmek için bildiğiniz markalardan vazgeçmeyin. Aldığınız göz kaleminin yumuşak olmasına büyük özen göstermelisiniz.

blank

Göz kalemlerin ucu yumuşak olmasından dolayı gözlerinize daha güzel uygulayabileceksiniz. Ve gözlerinizi ortaya çıkarmak için göz renginiz ile uyumlu göz kalemi seçmelisiniz. Ucuz göz kalemlerinden uzak durmalısınız. Ucuz göz kalemleri gözlerini yorar ve zaman zaman bulanık görmenizi sağlar. Yeşil gözlere sahip iseniz yeşil gözlerinizden bir ton açık göz kalemini kullanarak büyülü bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah gözlerinizi ön plana çıkarmak için siyah göz kalemini tercih edebilirsiniz. Mavi gözler için ise gri göz kalemi gözlerini daha güzel bir şekilde ortaya çıkartacaktır.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com