«

»

 

Güneş Koruma

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte herkes güneşten korunmak için bazı önlemleri almış bulunuyor. Ancak güneşten korunmak için güneş kremlerini cildinize ve vücudunuza uygulamanız gerekmektedir. Çünkü güneş ışınları cildimize olduğundan fazla zarar vermektedir. Sizde bunları göz önünde bulundurarak güneşten korunmak için kaliteli ve bildiğiniz markalara ait olan güneşten koruma kremlerini ve losyonlarını satın alabilirsiniz. Güneş kremi kullanırken yaptığımız bir diğer yanlış ise hemen bitmesin diye az az sürmek.

Oysa yeterli miktarda sürülmezse güneş kremleri üzerlerinde yazan SPF değerlerini gösteremiyorlar. Örneğin yüz bölgesine en az yarım tatlı kaşığı güneş kremi sürülmelidir. Vücut için ise bol miktarda güneş kremi uygulanmalıdır. Evden çıkmasanız bile ev içerisine bolca güneş gelmesi ile birlikte güneş ışınları cildinize direk olarak yansır buda cildinizde bazı sorunları beraberinde getirir. Güneş ışınlarının en büyük zararı ise de ciltte leke yapmasıdır. Hiç bir kimse cildinde leke olmasını istemez bu yüzden evden çıkmasanız dair muklata cildinize ve vücudunuza güneş kremi sürmeyi tercih etmelisiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com