«

»

 

Kapatıcı

Cildinizde oluşan istenmeyen görünümleri kapatmak için kapatıcılar çok önemlidir. Makyaj için ve cildinizde oluşan istenmeyen leke ve lekelere benzeyen cilt kusurlarını kapatmak için kapatıcı makyajda büyük bir önemi vardır. Cildinizde oluşan istenmeyen görünümleri kapatmak için mutlaka kapatıcı kullanmalısınız. Kapatıcıyı doğru yerde ve doğru zamanda kullanmanız çok önemlidir. Görünmesini istenmeyen cilt sorunu olan yerleri kapatıcı ile kapatabilirsiniz. Ancak kapatıcı kullanır iken dikkat etmeniz hususlar vardır.

Cildinizde eğer ki kusur yok ise kapatıcıyı cildinize uygulamayın. Ucuz yollu satılan kapatıcıyı almaktan kaçının ucuz yollu satılan kapatıcılar cildinizde sorun yapabilir. Ve cildinizdeki istenmeyen lekeleri kapatmak yerine daha çok cildinizde leke yapmaya yol açabilir. Kaliteli ve bildiğiniz güvendiğiniz kapatıcıyı tercih etmelisiniz. Kaliteli ve bir çok bütçeye uygun kapatıcılar mevcuttur. Cilt tonunuza göre doğru kapatıcıyı aldığınız taktirde kapatıcılar size her daim yardımcı olacaktır. Kapatıcılar sadece bayanlar için geçerli değildir. Aynı zamanda erkeklerde ciltlerinde oluşan istenmeyen görünümleri kapatmak için kapatıcı kullanabilirler. Sivilce izleri gibi lekeleri istenmeyen kızarıklıkları çok rahat bir şekilde kapabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com