«

»

 

Kaş Tarağı

Bakımlı kaşlar Kaş ve kirpik tarağı, bakımlı bir görünüm için kaşlarınızı düzenlemenize yardımcı olur. Kaş tarağı makyaj aksesuarlarından biridir. Her kadın kaşlarına olduğundan fazla önem vermektedir. Bu senenin modası ise kalın kaşlardır. Kalın kaşalrı şekillendirmek kolay gibi görünsede aslında kalın kaşların bakımı olduğundan daha zordur. Kalın kaşların bakımını kolaylaştırmak için hayatımıza önemli bir adım atan kaş tarağı her işimizi kolaylaştıryor. Çift taraflı olan kaş taraklarıda mevcuttur.

blank

Çift taraflı kaş taraklarının diğer ucu ince diğer ucu ise kalın olmaktadır. Her iki tarafında kullanım önemi vardır. Kaş tarağının ince taraflı olan yeri kaşların ince kıl köklerine ulaşmasını sağlayarak görünümünü düzleştirir. Kaş tarağının kalın tarafı ise uzun kıl köklerini daha çok düzgün görünmesine yardımcı olur. Kaşınızın doğal şeklini güzelleştirmek için, tarağın kaş tarafını kullanarak, kaşlarınızı yukarıya doğru ve dışarıya fırçalayınız. Tarağın kirpik tarafını plastik bölüm kullanarak, kirpik hattından başlayınız. Kirpikleri ayırmak ve görünümlerinin uzamasını sağlamak için yukarıya doğru tarayınız. Bu sayede kaşlarınız daha doğal ve güzel görükecektir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com