«

»

 

Kolonya

Kolonya, etil alkol, su ve limon, çiçek veya tütün esansı gibi hoş koku veren maddelerin karışımından oluşan bir tür parfüm türüdür. Özellikle limon kolonyası çok tercih edilmektedir. Limon kolonyası ve diğer kolonyaların içerisinde alkol vardır. Geleneklerimizden dolayı kolonyanın bizlerde büyük bir önemi vardır. Sık sık kolonya kullanmak iyi değildir. Ancak hiç kolonya kullanmamakta iyi değildir. Bu yüzden arada bir kolonya kullanmalısınız. Kolonyaları saçlarınıza sürmekten kaçının sadece kolonyaları ellerimize ve cildimize kullanmalıyız.

Ucuz yol ile satılan kolonyaları satın almayınız. Şimdiki dönemlerde limon kolonyasından hariç değişik kokulara ait kolonyalar bulunmaktadır. İstediğiniz kokuya ait olan kaliteli ve bildiğiniz markalara ait kolonyaları tercih etmelisiniz. Genel olarak gerçek kolonyalar kokusundan ve renginden kendini belli etmektedir. Açık olarak satılan kolonyaları satın almaktan uzak durmalısınız. En kaliteli kolonyalara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey gerçek kolonyaları satın almakta geçmektedir. Kolonyaların değişik şişeleri sizinde hoşunuza gidebilir. Değişik şişler olarak cam şişe kolonyaları tercih edebilirsiniz. Cam şişe kolonyalar sağlık açısından daha güzel ve daha iyidir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com