«

»

 

Losyon

Her bakımlı bayan ve bakımlı kişiler losyon kullanmayı tercih etmektedir. Losyon güzellik için ve saç bakımı için kullanılmaktadır. Cilt bakımında kullanılan losyonların çeşitleri vardır. Bazı losyonlar mikrop ve bakteri öldürücü, bazıları da yağlandırı’cı, nemlendirici özellikleri de vardır. Cilde yumuşaklık vermek için vazelin, lanolin ve krem kullanılır. Süt, sebze suları kullanılan losyonlar vitamin ihtiva ettiği için cilde canlılık verir. Esans, daha ziyade losyona katılan kötü kokulu maddelerin kokusunu yok etmek için kullanılır.

Böylece losyonların hoşa giden bir kokusu olur. Losyonlar her cilt için ve saç bakımı için kullanılmaktadır. Losyon alır iken losyonların kaliteli olmasına özen gösterin cildimize uyguladığımız her losyonların bizler için büyük bir önemi vardır. Örnek olarak cilt güzelliği için kullandığınız losyonlar cildiniz için büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden losyonları bildiğimiz yerlerden ve bildiğimiz markalı yerlerden satın almalıyız. Losyonların çok bahalı bir ücreti yoktur. Her bütçeye uygun losyonlar bulabilmeniz mümkündür. Cilt ve saçlarda kullanılan losyonlar genellikle kokusuz ve beyaz bir renge sahiptir.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com