«

»

 

Maskara

Göz makyajının en önemli kahramanı maskaradır. Sade ve pürüzsüz görünmek için gözlerinizi ön plana çıkarmak için yapacağınız tek şey ise maskarayı sade olarak gözlerinize sürmektedir. Makyajı tamamen tamamlayan kozmetik ürünleri arasında yerini en önemli noktada alan kozmetik ürünlerinin en iyi parçası olan maskara makyaj için olmazsa olmazdır. Son dönemlerde maskaraların yenileri çıkmış bulunmaktadır. Öncelikle maskara kullanmadan önce kirpiklerinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir.

blank

Çok büyük bir kirpikleriniz var ise kirpiklerinizi uzatmak için sadece kirpik uzatıcı maskaraları tercih etmeyin. Dolgunluk ve hacim veren maskaralar uzun kirpikleriniz için daha iyi olacaktır. Eğer ki kısa kirpikleriniz var ise uzatıcı etkisi ve dolgunluk hacim etkisi veren maskaraları tercih etmelisiniz. Kısa kirpiklerde maskara çok önemlidir. Kısa kirpikleriniz iççin sadece hacim ve dolgunluk veren maskaraları tercih etmeyin. İlk maskaranın özelliği uzatma etkisi olmasıdır. Kısa kirpikler için 2 li maskara kullanmanızda daha çok yarar vardır. Öncelik uzatma etkili olan maskarayı uygulayın ve ardından dolgunluk ve hacim veren maskarayı kirpiklerinize uygulayın böylece kirpikleriniz daha uzun ve etkileyici duracaktır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com