«

»

 

Maske ve Peeling

Maske peeling kullanan bayanlar kullanmalarrın sonucunda çok başarılı bir sonuç almıştır. Cildinizin nefes alması için ve cildin daha güzel ve genç durması için mutlaka maske ve peelinglerin önemi çoktur. Ancak maske ve peeling yaparken dikkat etmeniz gereken kurallar ise maske ve peeling yapmadan önce cildinizin temiz olması gerekmektedir. Cildin temiz olması gereği ise maske ve peelingler ciltte daha fazla etkisini göstermesi için yapılır. Cildinizde makyaj var ise yada cildiniz normal makyajsız ise de mutlaka cilt temizleyici ürünler ile cildinizi iyice temizlemelisiniz.

blank

Peelingler ciltde faydaları ise, Peeling sayesinde cildiniz daha pürüzsüz ve canlı görünür. Ölü derilerden arındırılmış cilde makyaj daha kolay uygulanır. Kullanmış olduğunuz kırışık önleyici ve leke kremi gibi kozmetik ürünlerinin cilde çok daha kolay nüfuz etmesine yardım eder. Peeling cildin nefes almasını sağlar ve daha iyi ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Peelingleri cildinize ne zaman uygulamalısınız? Öncelikle peelinğ yapmak ister iseniz mutkala peelingleri duş sonrasında uygulayın duşta cilt gözenekleri açıldığı için duş sonrasında uygulanması gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com