«

»

 

Miorre Bayan Şekillendirici Korse Modelleri

Bayanların en çok sıkıntı çektikleri şeylerden bir tanesi ise bel kenarında oluşan bel simidi diye adlandırılan kilolardır. Ne kadar zayıf olursa olsun mutlaka kilo ile alakaları sorunları vardır kilolu bayanlarda özellikle can sıkan bel çevresinde oluşan bel simidi ne kadar gizlemeye çalışmış olsak ta mutlaka yine üzerini kapatamayız ve çok kötü görünmeye yol açar peki bayan korselerini denememize rağmen yinede gitmeyen bel kısımdaki kilolara çözüm nasıl yaratabiliriz.

1

Sitemizde yer alan bayan korse modellerine bakınız ve orada bel için bir korse olacaktır. Ve bel korsesi sadece fazlalıklarınızı gizlemekle kalmayıp birde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Kumaşları dikişsizdir ve asla sökülme yırtılma gibi sorunlar meydana getirmez aynı zamanda çamaşır makinesinde istediğiniz ayarda yıkayabilirsiniz sünme kopma yırtılma asla yapmayacaktır ve bu günümüzde kilolu bayanlar oldukça fazlalaştı sizde hemen hem kilolu kadınlara yardım etmek hemde ek gelir kazanmak için tam bir fırsat yakalayın sitemizdeki ürünleri satarak ek gelir sağlamak isterseniz hemen sitemize üye olun ve bayan korselerini birbirinden güzel iç çamaşırlarını satarak ek gelir kazanın.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com