«

»

 

Miorre katalog

Miorre yeni kataloğunda yeni ürünlerine yer verdi miorrenin kaliteli ürünlerinden yana gerek yeni ürünlerini kataloğa sundu yeni ürünler olarak katalog da yer alan çeşit çeşit gecelik takımları her bedene uygun istediğiniz renk ve beden seçimi ile güzel gecelikler size renk katacak ayrıca yeni ürünlerden biri ise kozmetik ürünleri yeni katalog da yer alıyor  saat hayatımızda oldukça önemlidir ve çoğu insanın olmazsa olmazı aksesuarıdır. Çok uygun bir fiyata sizlere sunuluyor ister çocuk ol ister genç istersen de olgun her yaşa uygun saatler yeni çıkan fırsat kataloğun da mevcuttur.

1

Yeni vücut çorapları oldukça etkili bir halde gözüküyor bu güzel ve yeni üretilen vücut çoraplarını üzerinize giydiğiniz andan itibaren kendinizi çok özel ve şık hissedeceksiniz. Standart beden olan vücut çorapları aynı zamanda esnektir üzerinize oturarak size rahat bir his verir ve sizi rahatsız etmeyecektir. Her isteğe göre çeşit çeşit vücut çorapları desenleri farklı olmak üzeri tasarlanmış vücut çorapları ile kendinizi şımartmaya değecektir. Miorre yeni ürünlerinden bir tanesi ise silikon yumuşak kap sütyen ile kendinizi daha çık hissedeceksiniz.

Bayanlar özel günlerde ve gerek düğünlerde yılbaşında yıl dönümü gecelerinde sütyenlerin askılarının görünmelerinden hoşlanmazlar ve sütyenlerinin dış taraftan belli olmasından da hoşluk olmazlar bu nedenle miorrenin silikon yumuşak kaplı sütyenler özel günlerinin daha özel geçmesini sağlaması için bayanlara özel silikon yumuşacık kap sütyen üretip katalog da bu güzel ürüne yer vermiştir.

Miorre yeni ürünlerinden daha çok söz etmek gerekse geçtiğimiz ay katalog da bayan erkek pijama takımları mevcuttu ancak bu yeni katalog da miorre katalog sayfalarında daha yoğun bir şekilde yeni bayan erkek pijamalarına daha yoğun bir şekilde yer vermiştir isteğiniz model ve istediğiniz bedene uygun pijama takımları ile evinizi şenlendirebilirsiniz. Yeni ürünlerden bazıları ise bayan etekler bayan etekleri rahatça her yerde kullanabilir. Ve her şekilde isteğe bağlı bir şekilde kombinleye bilirsiniz. Miorre yeni ürünleri arasına bayan eteklerini de ekledi bu ay ki yeni katalog da çok uygun bir fiyata dolu dolu gönlünüzce yeni ürünleri inceleyebilir. Ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com