«

»

 

Miorre mesaj iptal

Avrupa Networking’den Cep Telefonunuza Gelen sms İptali için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak İptal Ettirebilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre mesaj iptali üyelikten ayrılmak istiyorum anlamını taşımaktadır. Mİorre üyeliğinden ayrılmak istiyor iseniz, yapmanız gereken durum ise miorre üyeliğinden ayrılmadan kararınızı iyice düşünmelisiniz ve ona göre vermelisiniz. Miorre üyelikte kesin olarak ayrılmak istiyorsanız tam olarak miorre üyeliğinden nasıl ayrılabilirsiniz. Miorre üyelikten ayrılmak için yapmanız gereken şeylerden biri ise yine sizin kendi satış temsilciniz arayarak üyelikten ayrılmak istediğinizi satış temsilcinize bilgilendirmelisiniz.

blank

Satış temsilciniz sizin üyeliğinizin iptalini gerçekleştirebilir. Yada 7/24 ulaşabileceğiniz miorre müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğinize son verebilirsiniz. Ancak üyeliğinize son vermek istediğiniz andan itibaren artık miorre temsilcisi olmayacaksınız. Ve sadece kendi adınıza açılmış üyeliklerin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Başkasının adına açılmış üyeliklerin iptalini siz hiç bir şekilde gerçekleştiremezsiniz. Sadece kendi adınıza açılmış üyeliklerin iptalini gerçekleşti bilirsiniz. Üyelikten ayrılmadı iseniz ve üyeliğinizin üzerinden tam 1 yıl geçmiş ise üyeliğiniz pasif üyeliğe girmiş olacaktır ve müşteri temsilciniz size mutlaka üyelik ile alakalı bilgilendirme mesajı size gönderecektir. Bilgilendirme mesajlarını dikkate almanız durumunda üyeliğiniz tazelenecektir. Ve üyeliğinize devam edebileceksiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com