«

»

 

Miorre pasif üye

Avrupa Networking üyeliğiniz pasif’e düşmüş ise Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre pasif üye nedir? Miorre pasif üye hala üyeliği süren ve üyeliği bitmek üzere olan kişilerdir ancak üyeliği bitmek üzere olan kişilere uyarı gider ve üyeleri temsilciler tarafından uyarırlar. Üyelikler normalde üyeler 1 yıl sonucunda üyelikler tamamen uyarıyı dikkate almaz iseniz üyeliğiniz son bulacaktır, ancak uyarıyı dikkate alır iseniz üyeliğiniz yenilecektir. Üyeliğiniz tekrardan yenilenecektir, eğer ki üyeliğiniz biter ise tekrardan miorre’ye üye olmanız tekrardan gerekecektir. Üyeliğinizi tekrardan başlatabilirsiniz. Yada sizin bir üst temsilcinize ulaşarak üyelik hakkında bilgi alabilirsiniz, ve destek almak istiyor iseniz miorre  sitesinde sohbet bölümünden neyi merak ediyor iseniz sohbet bölümüne yazar iseniz sohbet bölümünden destek alabilirsiniz.

Ve canlı canlı konuşmak için ise ister temsilcinizi arayın isterseniz ise cep telefonlarından mesaj atabilirsiniz. Her ne kadar sorularınız olur ise istediğiniz yerden miorre sitesinden bizlere anında ulaşabilirsiniz. Eğer ki bu yıl sitemize üye olur iseniz size gelecek hediyeler sizi çok memnun edecektir, eğer ki sitemize üye değil iseniz üye değil iseniz bu fırsatı kaçırmadan hemen miorre’ye  ücretsiz üye olabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com