«

»

 

Miorre sipariş iptali nasıl yapılır

Avrupa Networking sipariş İptali için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre’ye verdiğiniz siparişleri nasıl iptal edebilirsiniz? Öncelikle miorre ye vermiş olduğunuz siparişleri iptal etmek için öncelikle miorre müşteri hizmetlerini arayarak siparişlerin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.  ulaşabileceğiniz. Müşteri hizmetlerinin telefon numarasına miorre sitesinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcini zi arayarak da siparişlerinizin iptali için temsilciniz den yardım alabilirsiniz. Peki iade ettiğiniz ürünlerin parasını nasıl alabilirsiniz.

miorre ürünleri  kapınıza geldiğinde ödemeyi gerçekleştire bilirsiniz. Ürünlerin iptalini verdikten sonra kredi kartı ile ödemeye yapmadıysanız, zaten para verme gibi yada geri alma gibi bir derdiniz, olmayacaktır.

Etiketler: , ,

“Miorre sipariş iptali nasıl yapılır” için bir cevap

  1. blank Tuğçe dedi ki:

    Yanlışlıkla 2 kez sipariş girdim 1 tanesini iptal etmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com