«

»

 

Miorre sipariş nasıl verilir

Avrupa Networking’in resmi sitesinden üyelik girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz Aşağıdaki link’den Avrupa Networking resmi sitesine ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorreye sipariş vermek artık çok daha kolay miorreye sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey sipariş aldığınız ürünlerin kodunu  siteye girerek ürünlerin siparişini kolay bir şekilde verebilirsiniz. Sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey temsilci kodu ile siteye giriş yapınız ve sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodunu bir kağıda yazar iseniz sipariş vermeniz daha kolay olacaktır, sipariş vermek istediğiniz ürünlerin bedenini ve kaç adet olacağını renklerini belirler iseniz siparişlerinizi kolay bir şekilde miorre sitesinden verebilirsiniz.

blank

Eğer ki internet sisteminden sipariş vermeyi bilmiyor iseniz temsilcinize ulaşarak temsilcinize siparişlerinizi çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. Peki siparişlerinizi temsilcinize nasıl verebilirsiniz sizin daha kolay bir şekilde siparişlerinizi vermek için yapmanız gereken tek şey hemen sizin bir üst temsilciyi arayarak siparişlerinizi kolayca temsilcilerinize verebilirsiniz. Siparişlerinizi verdikten sonra siparişleriniz elinize ne zaman ulaşır siparişleriniz elinize siz sipariş verdiğiniz andan itibaren düzen ile paketlenip kargoya verilmek üzere yola çıkar ve kargo hızlı bir şekilde size ulaşır yaklaşık 2.veya 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşacaktır.

Etiketler: , ,

“Miorre sipariş nasıl verilir” için bir cevap

  1. blank Sevim genç dedi ki:

    Sayfama nasil girip sipariş verwbilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com