«

»

 

Miorre sms iptali

Avrupa Networking’den Cep Telefonunuza Gelen sms İptali için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak İptal Ettirebilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre sms iptal demek üyelikten ayrılmak istiyorum anlamına gelmektedir. Miorre üyelik iptalinin gerçekleşmesi için ne yapılmalıdır? Öncelikle miorre üyelik iptalini gerçekleştirmeden önce yapmanız gereken şeylerden beri iyice düşünmelisiniz. Ki gerçekten üyelik iptalini gerçekleştirmek istiyor musunuz? Cevabınız evet ise miorre üyelik iptalini sizlere anlatacağız. İlk olarak miorre üyeliğinden ayrılmak için temsilcinize ulaşarak üyelikten ayrılmak istediğinizi belirtir, iseniz temsilciniz sizin üyeliğinize son verebilir.

blank

Ancak üyelikten kendiniz ayrılmak ister iseniz miorre canlı destek hattından miorre temsilcisi ile konuşup üyeliğinize son verebilirsiniz. Üyelikler normalinde 1 yıl devam eder bir yılın sonunda ise üyeliğiniz bitmek üzere iken ya sms ile bilgilendirme mesajı gelir size yada temsilciniz tarafından aranarak bilgi verilir. 1 yıl boyunca üyeliğinizi sürdür iseniz ve uyarılarını dikkate almaz iseniz üyeliğiniz. İptal olacaktır, Üyeliğinizi tekrar aktif hale getirmek için tekrar miorre ye üye olmanız gerekmektedir. Ancak kimin üzerine üye olmuş iseniz üyelik iptalini üye olan kişinin gerçekleştirmesi ve üyeliğine son vermesi gerekmekte. Başkasının adına olan üyeliklerin iptalini gerçekleştiremezsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com