«

»

 

Miorre Toparlayıcı Bayan Sütyen

Bayanların derdi çoğunlukla büyük göğüslerinin sorun olması nedeniyle biraz sıkıcı bir durum ile baş başa kalırlar. Bu yüzden bayanlar göğüslerini küçük gösteren iç çamaşırlarını tercih ederler. Ve tam bayanların istediği gibi bir iç çamaşırı üreten miorre bayanların istedikleri gibi toparlayıcı sütyen ile bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Miorre ürünleri çok kaliteli ve çok özel kumaşlardan yapılmıştır.

Miorre göğüs toparlayıcı sütyenler büyük göğüslü bayanların göğüslerini toparlayarak 1 beden küçültme sağlar aynı zamanda miorre toparlayıcı sütyenler bayanların dolğun göğüslerini rahatlıkla sarar ve hiç bir sıkıntı yaşatmaz. Ve cildinizin nefes almasını sağlar. Ayrıca miorre katalog sayesinde ek gelir kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sitemizden üye olun ve miorre kataloğunu evinize isteyin katalog evinizin adresine kadar gelir ve hemen kataloğu inceleyin ve ilk olarak kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

1

Sonrada çevrenizde ihtiyacı olan birilerine satış yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Örgenin sizden bir yakınınız. Gecelik almak istediler ve fantazi bir gecelik beğendi bu ürün piyasada 92 tl ye satılıyor sizin müşterinize vereceğiniz fiyat 45 tldir. Size geliş fiyatı ise 35 tl dir. Size kalan kar ise 10 lira olacaktır 100 tane böle fantazi gecelik satmış olsanız günlük kazancınız sadece 100 tl ve üzeri olacaktır bu işi herkes yapabilir.

18 yaşını doldurmuş olan bay bayan ev kadınları çalışan bayanlar ve beyler herkes bu işi yaparak hem kendi ihtiyaçlarını katalog tan alarak karşılaya bilir hemde daha fazla satış yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu satış sayesinde ok eğlene bilirsiniz. Ve çevrenizde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Siparişleriniz 100 tl yi geçtiği zaman günün fırsat ürünlerinden yararlana biliyorsunuz. Bu satıştan sizin elde edeceğiniz kar miktarı 148 olur. Aylık 20 satış yaparsanız 3000 TL Gelir elde edersiniz. Bu ek gelir ile her şeyi alabilirsiniz ve dilediğinizi yapabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com