«

»

 

Miorre üyelik iptali nasıl yapılır

Avrupa Networking Üyelik İptali Hakında Bilgi almak için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre üyelik iptali nasıl yapılır? Öncelikle miorre üyelik iptalini gerçekleştirmeden önce iyice düşünmelisiniz. Gerçekten üyelikten ayrılmak istiyor iseniz miorre üyelikten nasıl ayrılabilirsiniz. Buları sizler ile paylaşacağız. Üyeliğinizden ayrılmak ister iseniz ilk olarak temsilcinize ulaşarak üyelikten ayrılabilirsiniz. Yada miorre sitesi üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Üyeliğiniz kendi kendine iptal olması için üyeliklerin süresi 1 yıl olmak üzeri devam eder üyeliğiniz 1 yıl boyunca devam ederken 1 yıl sonunda size üyelik ile ilgili bilgiler cep telefonunuza sms olarak gelecektir. Yada temsilciniz tarafından telefon ile aranıp bilgilendirme yapılacaktır.

Siz bir yıl boyunca üyeliğinizi sürdürüp üyelikten ayrılmaz iseniz, 1 yıl sonunda üyelik ile bilgileri uyarıları dikkate almaz iseniz üyeliğiniz kendiliğinden sona erecektir. Ve tekrar üye olabilmek için sitemizden yada oline destek hattından temsilciniz den yardım  alabilirsiniz. Başkasının üzerine üye olmuş iseniz üyeliğin iptalini siz gerçekleştiremezsiniz. Ancak kimin üzerine üye olmuş iseniz üyelik iptalini üye olan kişinin gerçekleştirmesi ve üyeliğine son vermesi gerekmektedir. Site üzerinden ve online destek üzerinden temsilciniz den yardım alarak üyeliğinizin iptalini gerçekleştire bilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.