«

»

 

Miorre üyelik şartları

Avrupa Neyworking Üyelik şartlarını üyelik formunun alt kısmında bulunan üyelik sözleşmesi kısmını tıklayarak acılan sayfadan inceleyebilirsiniz ayrıca Avrupa Networking işi hakkında bilgi için aşağıdaki link’den detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/networking.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miorre üyelik şartları bir çok kişi tarafından üyelik şartları merak edilmektedir. Ve herkes üye olmadan önce üyelik hakkında bilgi almak ister buda her üye için geçerlidir üyeler üyelik şartlarını okuyup yada üyelik ile ilgili bilgilendirmek üzere buradan açıklayacağız. Miorre üyelik şartları nelerdir? temsilcimiz olduktan sonra direk olarak satış temsilcisi olmuş olacaksınız. Ve ürünleri  ürünleri geliş fiyatına Katalog üzerinde ki fiyatından satışını yapabileceksiniz.

Bu üyelik şartları hakkında bir sorunuz olur ise de sitemiz üzerinden her sorunuza yanıt verilecektir. Zaten üye olmadan önce yada üye olur iken site zaten üyelik şartlarını okuyup kabul edebilirsiniz. Üye olduktan sonra yada üye olur iken size den hiç bir şekilde belge falan istenmez herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece üye olurken en alt tarafta katalog talebinde bulunur iseniz katalog size tamamen ücretsiz gelecektir, sadede kargo bedeli olarak sizden 3 tl gibi küçük miktarda ücret alınacaktır. Miorre’ye üye olmak için sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli olacaktır. 18 yaşını doldurmuş herkes miorre’ye üye olabilir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.