«

»

 

Miorre yeni kataloğu

Miorre her ay yeni ürünler çıkardığı gibi bu ayda yep yeni ürünlerine katalog da yer vermiştir. Çok kaliteli ürünlerinin tasarımını yapıp üretime sunmuştur. Miorre 2017 yılında katalogda büyük bir başarıya imza attı her ay yeni ürünler, ile müşterilerini memnun ediyor. Miorre yeni katalogda yeni ürünleri nelerdir? 2017 Yeni kataloğunda özellikle kırmızıya önem vererek bayanların tercihlerine göre kırmızı geceliklere kataloğunda yer vermiştir.

Ayrıcı 3lü kombin ve sabahlıklar tek parça gecelikler oldukça fiyatı çok uygundur, her bedene uygun çeşit çeşit ürünler yeni katalogda yer almaktadır. Miorre birde yeni kataloğunda eşofman takımına yer vermiştir. Oldukça şık görünen ve de kalitesinden ödün vermeyen eşofman takımlarına çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Yeni ürün olarak da miorre bayan eteklere katalogda yer vermiştir. Yeni eteklerin tasarımı oldukça güzel ve kaliteli dururken miorre yeni bayan çoraplarının da tasarımı yaparak üretime sunup yeni katalogda çeşit çeşit ürünlerine yer vermiştir. Miorre yeni katalogda istediğiniz ve dilediğiniz her çeşit ürünleri bulmanız mümkündür.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com