«

»

 

Ne İş Yapılır?

Ne İş Yapılır?

Boşta kalan herkesin kendine sorduğu bir sorudur ne iş yapılır? Paraya ihtiyacınız varsa ve değerlendirebileceğiniz vaktiniz varsa evde yapılabilecek işleri alabilir, yarım çalışma prensibiyle dışarıda bulabileceğiniz işlere girebilir ya da kolay olsun istiyorsanız katalogla satış işi içerisinde yer alabilirsiniz. Çok sayıda iş seçeneği vardır ancak önemli olan size en uygun işi bulmaktır bedenen ağır işleri kimse istemez o tarz işlerde çok çalışmanıza rağmen karşılığını da alamazsınız yapılacak işler genel olmalıdır herkesin yapabileceği kolay ve hak ettiğinizin karşılığını alabileceğiniz. Bugün çok sayıda kişi çalıştığı halde ek iş içinde ayrı bir arayış içindedir.

Bu işler arasında part time tabir edilen işler yoğunluk kazanır. Çok vaktiniz varsa AVM gibi yerlerde işe girebilirsiniz sermayeniz varsa kendinize bir iş kurabilirsiniz hem sermaye hem de vaktiniz yoksa o zaman sizde katalogla satış işine girmelisiniz. Bu tarz işler çok pratiktir ve asıl iş kadar para kazanma şansınız vardır. Evinize gelecek katalog sayesinde hiç sermaye vermeden direk olarak işe başlarsınız. Çevrenizdeki herkesin özellikle bayanların makyaj malzemesi ya da iç giyim, dış giyim gibi günlük kullanımlara ihtiyacı vardır siz bunları o kişilerin ayağına getirerek büyük kolaylık sağlıyorsunuz. Sizden aldıkları ürünleri dışarıdan daha yüksek fiyatlarla alacakları için sizden satın almaları daha karlı geliyor hem siz kazanıyorsunuz hem de çevrenizdekiler. Ne iş yapılır? Diye çok fazla düşünmeyin ek işe ve ek gelire ihtiyacınız varsa sizde ücretsiz üyelik formunu doldurarak katalog siparişinizi verin böylece ticaret hayatı içerisindeki yerinizi de almış olursunuz.

Sermayeniz varsa çeşitli işler kurabilirsiniz son dönemde gözde olan işler arasında çay, kahve stantları vardır bunun dışında waffele standı da çok para getiren işler içerisinde yer alır. AVM üzerinde herhangi bir yerde kafanıza göre bir stant kurabilir, sağlık sektörü üzerine yoğunlaşabilir ya da fatura merkezi gibi bilinen işlere yönelebilirsiniz ancak bunların hepsi belli bir sermaye ve pazar analizi ister direk olarak bu işler içerisinde yer almak çok zordur. Doğrudan satış işi her zaman daha pratik ve kolaydır.

 

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com